Adică 16. Ziua a 16-a cu două mese pe zi. Nu o pot numi un succes, că nici nu mai știu de câte ori am încercat și nu mi-a ieșit, deci habar n-am cât o să mă țină de data asta.
Dar funcționează. Întotdeauna funcționează. Am mai mult timp liber. După câteva zile simt că mă mișc mai ușor, ba chiar mă ia chef de sport.
Mda, țin un jurnal detaliat în bullet journal-ul meu și sper să ajung departe. Drumul e, însă, foarte foarte lung până departe.